از فرمان های ریبون را صرفنظر کنید
- محتویات اصلی صفحه

Skip Navigation LinksRunningInvestmentProjects

IDRO
توليد دستگاه همودياليز

​دستگاه همودياليز يكي از حساس ترين و پيشرفته ترين تجهيزات درماني مورد استفاده بيماران كليوي مي‌باشد كه در همه مراكز درماني و بيمارستاني براي دياليز بيماران دچار نارسايي كليوي استفاده مي‌شود. دستگاه همودياليز نسل چهارم بعنوان يكي از جديدترين انواع دستگاههاي همودياليز موجود در دنيا مي¬باشد كه در حال حاضر توسط برخي از شركتهاي معتبر بين المللي از قبيل Fresenius و Jms ژاپن توليد مي¬شود. دانش فني اين طرح كاملا داخلي بوده و تا كنون چهار نسل مختلف از اين دستگاه در داخل كشور ساخته شده و با موفقيت در بيمارستانها و مراكز درماني كشور تست گرديده است.

توليد دايكست منيزيم

اجراي اين طرح با مشاركت شركاي بخش خصوصي با هدف توليد 700 تن غربيلك فرمان منيزيمي انواع خودرو سواري و توليد ساير قطعات ازجمله پوسته كلاچ با حجم سرمایه گذاری 199 میلیارد ریال عملياتي گرديد.این مجموعه به عنوان اولين تولیدکننده صنعتی غربيلک فرمان منيزيمی به روش دایکست محسوب می‌شود و محصول تولیدی در حال حاضر در صنايع خودروسازی کشور مورد استفاده قرار می گيرد.

تولید حلال های صنعتی

​این طرح به منظور تولید حدود ده هزار تن انواع حلال های صنعتی و شیمیایی و با حجم سرمایه گذاری بالغ بر 1580 میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی در شهرستان گرمسار در حال اجرا می‌باشد.

توليد الياف پيشرفته كربن

​هدف از اجراي طرح، توليد 150 تن الياف كربن و 600 تن الياف پن برای استفاده در صنايع ساختمان، وسايل خانگي و بهداشتي، صنايع شيميايي مقاوم به خوردگي (همراه با رزين براي توليد محصولات مقاوم به خوردگي مثل مخازن اسید و...)، فيبرهاي نوري، شناورها و صنايع دريايي، وسايل حمل و نقل و خودروسازي، وسايل ورزشي، عايقهاي حرارتي ـ رطوبتي ـ صوتي، اعضاي مصنوعي بدن، صنايع بستهبندي و تجهيزات و قطعات متفرقه (كلاه ايمني، ماكت و سپر جوشكاري، كانتينرها) می‌باشد. این طرح با مشارکت 49 درصدی سازمان گسترش و شرکت تولیدی و بازرگانی صنام به میزان 51 درصد با حجم کل سرمایه گذاری مصوب 842  میلیارد ریال در حال اجرا می‌باشد.