از فرمان های ریبون را صرفنظر کنید
- محتویات اصلی صفحه

Skip Navigation LinksInvitation

« فراخوان عمومي شناسايي سرمايه­ گذار»

سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در نظر دارد به منظور توسعه صنعت داخلی و حمایت از سرمایه‌گذاری صنعتی در مناطق کمتر توسعه یافته، از سرمایه‌گذاران واجد شرایط برای اجرای طرح GTPP (تبدیل گاز به پلی پروپیلن) در استان لرستان (شهرستان الیگودرز) دعوت بعمل آورد. این سازمان در صورت تمایل سرمایه‌گذار منتخب به مشارکت، حداکثر به میزان 20 درصد در این طرح مشارکت خواهد نمود و حمایت‌های عملیاتی و اجرایی در پیشبرد طرح را برای سرمایه‌گذاران منتخب و برخوردار از توانمندي‌های فنی، مالي و مدیریتی بعمل می‌آورد. 

  • شرايط متقاضيان سرمايه­گذاري براساس دستورالعمل شناسایی و انتخاب سرمایه­ گذار مندرج در وب سایت سازمان

1- احراز توانمندي فني و مدیریتی طبق معیارهای مشخص شده در دستورالعمل فوق‌الذکر جهت انجام سرمايه­ گذاري به نحوي كه ترجیحا داراي مزیت و سوابق اجرايي مفيد و مرتبط درخصوص موضوع طرح باشند.

2- احراز توانمندي مالي طبق معیارهای مشخص شده در دستورالعمل فوق‌الذکر جهت تامين منابع مورد نياز سرمايه­ گذاري مورد نظر و نیز امكان ارائه وثائق متناسب با سهم خود نزد بانكها.

  • نحوه ارائه مدارك سرمایه ­گذاران:

از كليه اشخاص حقوقي غيردولتي كه مايل به اجرای این طرح به صورت مستقل یا مشارکت با سایر سرمایه‌گذاران ذیصلاح می‌باشند، دعوت به عمل مي­آيد با مراجعه به سايت سازمان  (بند 3-2 دستورالعمل شناسایی و انتخاب سرمایه گذار) يا با مراجعه حضوري ضمن كسب اطلاعات تكميلي در خصوص طرحهاي مزبور، نسبت به دريافت و تكميل فرمها، اطلاعات و مدارک و مستندات مرتبط با اين فراخوان اقدام نمايند و درخواست خود به همراه مدارک، مستندات و فرم‌های تکمیل شده را در پاكت دربسته به آدرس تهران- خيابان وليعصر- ابتداي جام جم- سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران-  مدیریت مطالعات مهندسی و اقتصادی تحويل نمايند.

  • توضيحات ضروري:
  1. محل اجرای طرح استان لرستان، شهرستان الیگودرز می باشد.
  2. خلاصه اطلاعات طرح در ادامه آورده شده است. مطالعات طرح با توجه به محل اجرای طرح و زیرساخت های موجود در منطقه مورد توافق، باید توسط مشاور ذیصلاح به‌روزآوری شود.
  3. تحقق نهايي مشاركت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منوط به انجام مراحل اداري و قانوني مترتب بر سرمايه­ گذاري سازمانهاي توسعه­ اي خواهد بود.
  4. سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران پس از ارزيابي مالي و فني متقاضيان نسبت به رد يا قبول هر يك از درخواستها مخير خواهد بود و ارائه درخواست مشاركت براي متقاضي هيچ گونه حقي را ايجاد نخواهد نمود.

 لطفاً جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 22055041 و 23862134 تماس حاصل فرماييد.


دستورالعمل شناسائي و انتخاب سرمايه گذار - 13950518.pdf

 

خلاصه اطلاعات تک صفحه ای طرح ها و دستورالعمل های مرتبط

GTPP.pdf

نکات مهم


فراخوان عمومي شناسايي سرمايه گذار جهت مشارکت در اجرای طرح تولید کاغذ از کربنات کلسیم.docx

فرم معرفي طرح براي مشاركت.pdf

اساسنامه مشاركتي.pdf

تعهد نامه.doc

خوداظهاری.doc

فرم معرفی اشخاص حقوقی متقاضی مشارکت با سازمان.pdf

فرم معرفی اشخاص حقیقی متقاضی مشارکت با سازمان.pdf