از فرمان های ریبون را صرفنظر کنید
- محتویات اصلی صفحه

Skip Navigation LinksNewsDispForm

تفاهم نامه ایدرو و استانداری سمنان برای 3200 میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی


در حضور رئیس جمهور ا مضاء شد.
همزمان با سفر رئیس جمهور به سمنان و در جریان نشست  برگزیدگان و توسعه ، دو تفاهم  همکاری بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) و استانداری سمنان برای همکاری در اجرای طرح تولید پنل های خورشیدی، استنت‌های قلبی و عروقی و تولید گیربکس اتوماتیک خودرو به امضاء رسید.
به گزارش ایدرونیوز، این تفاهمنامه ها به منظور جذب شرکای داخلی و خارجی صاحب تکنولوژی برای مشارکت در اجرای تولید پنل خورشیدی،‌تولید استنت های قلبی و عروقی به ارزش تقریبی ۱۷۰۰میلیارد ریال و تولید گیربکس اتوماتیک خودرو به ارزش تقریبی ۱۵۰۰میلیارد ریال و با ایجاد اشتغال ۳۰۰ نفر است
در این سند همکاری استانداری سمنان به عنوان تسهیل گر موارد قانونی فی ما بین سایر دستگاههای اجرایی استانی و کشوری عمل خواهد کرد.
این سند همکاری را محمد نوری امیری معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان امضا کردند .
این ۲ تفاهم نامه جزء ۷ تفاهم‌نامه همکاری است که در نخستین روز سفر استانی کاروان تدبیر و امید به استان سمنان، در جلسه توسعه و برگزیدگان این استان در حضور رئیس جمهور به امضاء رسید.