از فرمان های ریبون را صرفنظر کنید
- محتویات اصلی صفحه

Skip Navigation LinksNewsDispForm

تأمین اعتبار لازم برای تکمیل پروژه بافت بلوچ

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر تأکید کرد:

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر تصریح کرد: هرچه سریعتر نسبت به دریافت اعتبارات نقدی اقدام و حداکثر تا شش ماه اینده طرح به بهره برداری کامل برسد.


به گزارش ایدرونیوز ،وزیر صنعت ، معدن و تجارت  در سفر معاون اول رییس جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت به استان سیستان و بلوچستان از کارخانه بافت بلوچ  ایرانشهر بازدید کرد


رضا رحمانی را که در این بازدید شهریار طاهرپور سرپرست ایدرو همراهی می کرد ، از نزدیک روند فعالیت این کارخانه را بررسی و از بخش های مختلف آن دیدن کرد.وزیر صنعت ، معدن و تجارت در این بازدید تصریح کرد : هرچه سریعتر نسبت به دریافت اعتبارات نقدی اقدام و حداکثر تا شش ماه اینده طرح به بهره برداری کامل برسد.


کارخانه بافت بلوچ در حال حاضر با ظرفیت تولید سالیانه 600 تن نخ ( چاپ و تکمیل 2 میلیون متر مربع ) در بخش های ریسندگی و بافندگی فعال است.


در حال حاضر اشتغال این کارخانه 128 نفر به طور مستقیم است که با تکمیل شدن فرایند تولید ، میزان اشتغال این کارخانه تا 450 نفر افزایش پیدا خواهد کرد.


تاکنون بیش از 5 میلیون دلار و 350 میلیارد ریال  در این کارخانه سرمایه گذاری شده است و برای رسیدن به ظرفیت درنظر گرفته شده در افق این طرح 250 میلیارد ریال سرمایه گذاری مورد نیاز است.