flag
پیشرو در توسعه صنعتی و گسترش بن سازه های نوسازی و نوآوری صنعتی کشور در افق 1406
EN
shoar

بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه بازدیدکنندگان محترم

 بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را به آگاهی می‌رساند:

 تارنمای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از طریق "منوی تماس با ما"، امکان ثبت و پیگیری درخواست‌ها و نظرات شما متقاضیان گرامی را فراهم کرده است. در این قسمت می‌توان نظرات راجع به همه حوزه‌های سازمان را به صورت تمام وقت ارائه کرد.

تارنمای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به‌صورت تمام‌وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان آگاهی‌رسانی خواهد شد.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نسبت به نگهداشت حریم خصوصی متقاضیان و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

 

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم‌های الکترونیکی این تارنما ثبت شده، گردآوری می‌کند. چنانچه خود شما به‌طور مستقیم اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق سامانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

 

استفاده از اطلاعات شخصی شما

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند. هم‌چنین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس پست الکترونیکی، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. به‌علاوه، ممکن است سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

 

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها به شما تعلق دارند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران رجیستر کرده باشید، یک کوکی به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

 

امنیت اطلاعات شخصی شما

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند.

 

تغییرات دراین بیانیه

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب بازخورهای مشتریان و شرکت‌های تابعه، به‌روزرسانی کند. سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران آگاه شوید.​

 

تنظیمات قالب